День народження в ресторані - свято без клопоту

Відзначати день народження можно по-різному: на природі, вдома, в гостях, замовити тур по жарким країнам... Але тільки класичний день народження в ресторані не принесе неприємних сюрпризів у вигляді псування погоди або нескінченної черги при проходженні паспортного контролю на кордоні. У ресторані свято буде проходити за вашим сценарієм без збоїв. А це серйозний аргумент на користь вибору ресторану, як місця для святкування дня народження.

Ресторан «Дольче-Віта» - першокласна організація урочистості

Логічним буде вибрати ресторан з вдалим місцем розташування та можливістю вибору підходящого для числа гостей залу. У Броварах такий ресторан - це «Дольче-Віта». Він знаходиться в парковій зоні, підходить до організації свята будь-якого масштабу. Три зали готові прийняти гостей в кількості від 25 до 150 осіб. У кожному з них святкова атмосфера, затишний інтер'єр, стильне сучасне оформлення.

За організацію свята буде тримати відповідь команда ресторану на чолі з адміністратором, який особисто простежить за тим, щоб гості залишилися задоволені. Смачна і ситна їжа, чудова подача, гідна кращих європейських закладів - шеф-кухар «Дольче-Віта» справжній чарівник, який ніколи не втомиться вас дивувати!

Навчені офіціанти не допустять розгрому на столах. Спритно маневруючи між гостями протягом вечора, вони будуть прибирати брудний посуд, додавати нові страви та напої. А розважальна програма, підготовлена за погодженням з організатором, підніме настрій кожному з гостей. Тут і танці, жива музика та конкурси з призами - словом, справжнє свято для душі та тіла!

Дитячий день народження в ресторані «Дольче-Віта»

Діти - наші самі улюблені клієнти. Їх щасливі обличчя для нас є найкращою нагородою за працю. Тому кожен дитячий день народження в ресторані ми намагаємося зробити особливим! Будь-який з трьох залів ресторану для дітвори стане прекрасним місцем для веселого застілля і ігор - площа дозволяє дати волю фантазії! Спільно з шеф-кухарем ми запропонуємо смачне меню для іменинника і його друзів, в яке турботливі батьки при бажанні зможуть внести зміни.

Обов'язковими атрибутами дитячого свята в «Дольче-Віта» стане смачний торт і десерти, оформлений в стилі урочистості зал і, звичайно, розважальна шоу-програма.

Після свят, як юних гостей, так і дорослих ми можемо запропонувати розвести по домівках.

Чекаємо вас в нашому ресторані у будь-який час. Бронюйте зали завчасно, ми будемо раді подарувати увагу і турботу в день народження вам і вашим близьким!