Ідеальний ресторан для ідеального весілля

На Заході весілля вважається настільки відповідальним подією, що за кілька тижнів до нього молоді та близькі родичі репетирують розпис, зустріч гостей, перший танець...

У нас поки ця традиція не прижилася. Молодим здається, що репетирувати весілля, все одно, що двічі одружитися. Це особливий день і він повинен стати єдиним. А раз так, значить все повинно бути організовано ідеально, так, щоб в день весілля ніщо не відволікало молодих один від одного, а гостей від святкування на їх честь.

Ресторан - ідеальне місце для весілля

Серед безлічі варіантів святкування весілля хороший ресторан - це найкращий варіант. У будь-який час року в затишних ошатних залах гості на чолі з молодими зможуть весело провести час, незалежно від погоди за вікном.

Відрізнити дійсно гарний ресторан, який стане ідеальним місцем для святкування весілля нескладно. В такому ресторані вам обов'язково запропонують на вибір кілька банкетних залів в залежності від кількості запрошених. В хорошому ресторані адміністрація завжди готова піти назустріч клієнтам, у тому числі і в питаннях оренди ресторану в неробочі години, організації розвезення гостей після застілля або допомогу в пошуку провідних свята.

І, нарешті, в хорошому ресторані смачно готують, відмінно обслуговують і всіма силами намагаються зробити вечір для гостей максимально приємним.

Плануємо весілля в ресторані Дольче-Віта: важлива кожна деталь

Наш ресторан готовий стати тим самим ідеальним місцем для святкування вашого весілля. Спеціально для вашої компанії ми підберемо відповідний зал (а у нас їх три, розраховані на кількість гостей від 25 до 150 осіб), допоможемо з розробкою оптимального меню, що впишеться в ваш бюджет, та організацією культурної програми. Кожен із залів по-своєму унікальний, декорований у відповідності з сучасними модними тенденціями.

Приготуванням страв на кухні займаються досвідчені кухарі, для яких зробити ваше весілля особливим - справа честі. Обслуговування візьмуть на себе офіціанти з багаторічним досвідом роботи на весіллях і банкетах. Прибирання брудного і битого посуду (куди ж без цього на весіллі!), зміна страв - все це буде виконано швидко, акуратно і ненав'язливо.

»Дольче-Віта» - ідеальний ресторан для весілля в затишній паркою зоні Броварів. Ласкаво просимо, дорогі гості, будемо раді зробити ваше свято незабутнім!