Проведення банкетів та урочистостей - Таня і Олег Янушкевич

Ми раді вітати всіх, хто зайнятий підготовкою до будь-якого свята (весілля, День народження, ювілей, корпоративна вечірка і т. д. і т. п.) і кому небайдуже, як саме буде відбуватися ця урочиста подія.

Всі ми знаємо, що будь-яке свято вимагає до себе дуже багато уваги і зусиль, і в таких випадках краще звернутися до людей, які знають свою справу і допоможуть вам у його проведенні.

Ми, сімейний дует Тетяна і Олег Янушкевич - винахідливі та харизматичні ведучі. Ми робимо кожне свято винятковим і радісним, подаруємо вам масу позитивних емоцій і вражень. Великий досвід роботи, відданість своїй справі, вміння знайти спільну мову з будь-якою компанією, щирість, відкритість і завжди веселий настрій - це наша візитна картка!

Ми беремо на себе всю організаційну частину заходу: написання та проведення весільних сценаріїв, виїзних церемоній, випускних вечорів, ювілеїв і корпоративних вечірок.

Музичне і світлове оформлення на професійній якісній апаратурі. Живе виконання хітів від 90-х і до сьогоднішнього дня, не залишить байдужим навіть найвибагливішого слухача. Насолоджуйтеся хвилинами радості, а всю суєту підготовки - залиште нам!

Якщо Ви хочете,щоб Ваше свято стало яскравим, веселим і незабутнім, Ви на правильному шляху. Наш сімейний дует Вам в цьому допоможе! До зустрічі на Вашому святі!)

Сімейний дует Тетяна і Олег Янушкевич