Творча майстерня «GARIKAFTERWORK»

За плечима творчої майстерні «GARIKAFTERWORK» десятки реалізованих проектів і яскравих творів весільного фото та відео. Фотокниги, весільні фотографії, весільні фільми, весільні кліпи та багато іншого - все це під силу нашій команді.

Наша команда складається з молодих, енергійних людей, що крокують у ногу з часом і ніколи не зупиняються на досягнутому. Ми вважаємо, що ще не все втілено в мистецтво весільної фотографії і відеозйомки, тому сподіваємося, що з вашою допомогою і нашими ідеями ми зможемо творити шедеври. Ми цінуємо ваші спогади, і хочемо, щоб ви насолоджувалися ними якомога довше.

В нашій роботі ми, насамперед, спираємося на здоровий глузд і художність в подачі відзнятого матеріалу. З самого початку, відмовившись від використання різного роду футажей (квіточки, янголята, пінгвіни, Санта-Клауси тощо), які, на нашу думку, не мають ніякого відношення до художнього весільного фільму, ми наповнили наші роботи стилем. Тому результати наших робіт завжди радують людей, які довірилися нашій майстерні, про що свідчать їх відгуки про нашу роботу.

Творча майстерня «GARIKAFTERWORK»