Ювілей у ресторані - свято з розмахом

У кожного свої поняття про розмах. Але з тим, що розмах пов'язаний з відзначенням ювілею не в звичній домашній обстановці, а в ресторані,— важко посперечатися. Ювілейна дата - це подія, яке прийнято відзначати в колі не лише рідних, а й друзів, колег, партнерів і навіть клієнтів. Численні гості, запрошені на свято, це відповідальність. Ніхто не повинен покинути свято голодним, невеселим або розчарованим. І відповідальність за це лежить на організаторах ювілею.

Найбільш раціональним рішенням в цьому випадку стане замовлення ресторану для святкування ювілею. Доручивши розробку меню, приготування страв, обслуговування та організацію розваг професіоналам, ювіляру нічого не залишиться робити, як відпочивати і отримувати задоволення від свята.

Переваги святкування ювілею в ресторані видно неозброєним поглядом, причому не тільки ювіляру, але і всім іншим учасникам дійства. Судіть самі:

По-перше, гості можуть відзначати свято в красивому залі, де сухо і тепло в холодну пору року, прохолодно і затишно влітку. Ресторан «Дольче-Віта» пропонує вашій увазі три чудових сучасних зали, кожен з яких розрахований на прийом різної кількості гостей. Кожен із залів в залежності від побажань клієнта ми прикрасимо спеціально до дня ювілею.

По-друге, не потрібно буде витрачати час на пошуки оптимальних рішень для частування гостей. Ми нагодуємо всіх смачно, ситно і по грошах. На попередній зустрічі буде запропоновано наше меню, на основі якого ви зможете сформувати власне меню для свята.

По-третє, в ресторані першокласне обслуговування. Офіціанти працюють швидко і акуратно, гранично уважні по відношенню до гостей. На столах буде завжди чисто, і все це без найменших зусиль з вашого боку! Разом з гостями після закінчення свята ви зможете відправитися додому, відпочивати і радіти подарункам. До речі, в «Дольче-Віта» передбачена послуга з розвезення гостей після урочистості з будинків, що дуже зручно і вигідно.

По-четверте, в ресторані передбачена розважальна програма, в рамках якої можуть порадувати гостей музиканти, діджеї, артисти цирку, словом, всі, кого б ви хотіли бачити на своєму святі!

Будемо раді бачити вас в числі гостей ресторану «Дольче-Віта» на ювілей! Повірте, у Броварах ми одні з небагатьох, хто знає секрет щасливих посмішок і ситих животів!