Корпоративний вечір в ресторані - на шляху до успіху компанії

Ніщо так не згуртовує колектив, як зустрічі у неформальній обстановці за межами стін офісу. А якщо спілкування відбувається за щедро накритим столом, та з танцями під музику, то в створенні позитивного емоційного заряду, сприятливо впливає на атмосферу в колективі можна не сумніватися. В рамках нестримного веселощів і за частуваннями кожен з учасників корпоративного свята відчує себе невід'ємною частиною компанії.

Корпоратив у «Дольче-Віта» - серйозний підхід до серйозним людям

Організація корпоративного вечора у ресторані має певні відмінності від організації банкету з нагоди весілля, дня народження чи ювілею. Тут все повинно бути більш офіційно і разом з тим ненав'язливо для учасників свята. В «Дольче-Віта» знають, що потрібно робити для того, щоб співробітники компанії змогли розслабитися, приємно провести час не виходячи за рамки ділового етикету.

Все, починаючи від розробки меню та декорування залу до складання розважальної програми «підганяється» під компанію, заказывающую корпоратив. Ми нічого не нав'язуємо і уважно прислухаємося до того, чого хоче клієнт. Це нас відрізняє від інших ресторанів у Броварах, саме за цим до нас приходять знову і знову. Це головне, але нам довіряють не тільки тому. У ресторані дійсно сформувалася команда справжніх професіоналів високого класу.

Серед них:

  • шеф-кухар з багаторічною практикою і досвідом роботи в зарубіжних ресторанах з невичерпними ідеями в голові і віртуозними руками
  • офіціанти, майстерності в обслуговуванні і уважності яких можна тільки позаздрити
  • адміністратор - головний чоловік, відповідальний за прийоми, на якого можна покластися.

В цьому складі ми працюємо багато років, і за цей час встигли дізнатися багато секретів про те, як навіть самий нудний апріорі вечір зробити приємним і незабутнім для гостей.

Для корпоративних вечорів у ресторані є три відмінних сучасних залу: малий, середній і великий. Кожен з них може бути підготовлений для прийому гостей в залежності від їх числа. В якості додаткових послуг ми із задоволенням візьмемо на себе розробку розважальної програми, підвезення учасників свята після його закінчення по домівках.

Запрошуємо вас в ресторан «Дольче-Віта» на корпоратив, у нас вам буде легко і комфортно!